Par kombainusieti.lv

Kombainusieti.lv ir SIA “AgroK” veikala paspārnē tapis zīmols un interneta veikals (pasūtījumu platforma) ar mērķi saimniecību īpašniekiem un  tehniskā atbalsta dienestiem jebkurā laikā nodrošināt pieeju graudu kombainu sietu katalogam ar iespēju internetā veikt pasūtījumu.

Mūsu komandas ieskatā teicams graudu kombainu sietu tehniskais stāvoklis ir ne tikai kombaina seperācijas sistēmas pamats, bet arī svarīgs priekšnoteikums kvalitatīvas graudu ražas iegūšanai bez zudumiem. Tādējādi kombainusieti.lv jebkurā laikā pieejamais interneta veikals var sekmēt saimniecību darbu graudu sezonas laikā.

Daudzu gadu sadarbībā ar saimniecību pārstāvjiem un apkalpojošo dienestu darbiniekiem esam pārliecinājušies par piedāvāto kombainu sietu kvalitāti un nešaubāmies, ka mūsu klienti spēs novērtēt piedāvāto kombainu sietu cenu un kvalitātes attiecību.

SIA AgroK piedāvājumā ir ne tikai graudu kombainu sieti, bet arī kombainu un traktoru rezerves daļas, agregātu rezerves daļas, kā arī lauksaimniecības tehnika. Cita starpā AgroK ir oficiālais izplatītājs tādiem ražotājiem kā TÜ EHA Metalli- ja Puidutooted (plašāk pazīstami ar zīmolu ERT), PPUH DexwalLaitilan Rautarakenne Oy, kas tirgū pazīstami ar zīmolu Japa, OMP Trade GmbH (pazīstami ar zīmolu FLEDBAG).


0