Informācija par graudu kombainu sietiem

Kombaina regulējamie sieti

Interneta vietnē kombainusieti.lv iespējams iegādāties un pasūtīt populārāko graudu kombainu modeļu regulējamos augšējos un apakšējos sietus, kā arī regulējamus sietu pagarinājumus. Spējam piedāvāt vairāk nekā 350 dažādu sietu pozīcijas tādiem kombainu ražotājiem kā  Claas, Massey Ferguson, Deutz-Fahr, Dronningborg, Fendt, Fiat, John Deere, New Holland, Sampo, Volvo, Bizon, Challenger, FORTSCHRITT, IHC Case,  u.c. 

Par mūsu piedāvāto sietu kvalitāti vairāku gadu garumā ir pārliecinājušies mūsu klienti gan Latvijā, gan Igaunijā, gan Somijā. Sieti tiek ražoti rūpnieciski un kvalitātes ziņā ir līdzvērtīgi oriģinālajiem kombainu sietiem. 

Graudu novākšanas kombainu regulējamo sietu standarta lamellas augstums ir 10mm (CZ1) vai 22mm (CZ2). Lamellas ar 22 milimetru garumu parasti tiek izmantotas graudu kombainu augšējiem sietiem, savukārt lamellas ar 10 milimetru garumu tiek pielietotas apakšējiem sietiem. 


Kombainu sieta lamellas
Pēc pasūtījuma spējam piedāvāt arī augstas veiktspējas (GRE) sietus (attēlā zemāk), kuri nodrošina augstāku kulšanas efektivitāti, mazākus graudu zudumus, vienlaikus palielinot graudu novākšanas ātrumu, kā arī spējam atrast risinājumu, ja graudu kombainam nepieciešams neregulējams (perforētais) siets.


Ja, izmantojot kreisajā malā atrodamo meklētāju, katalogā neatradāt interesējošo kombaina sietu vai arī produkts atzīmēts kā izpārdots, sazinieties ar mums (spiest šeit), lai iegūtu informāciju par sieta vai cita produkta pasūtīšanas iespējām. 

0