Informācija par graudu kombainu sietiem

Kombaina regulējamie sieti

Interneta vietnē kombainusieti.lv iespējams iegādāties un pasūtīt populārāko graudu kombainu modeļu regulējamos augšējos un apakšējos sietus, kā arī regulējamus sietu pagarinājumus. Spējam piedāvāt vairāk nekā 350 dažādu sietu pozīcijas tādiem kombainu ražotājiem kā  Claas, Massey Ferguson, Deutz-Fahr, Dronningborg, Fendt, Fiat, John Deere, New Holland, Sampo, Volvo, Bizon, Challenger, FORTSCHRITT, IHC Case,  u.c. 

Par mūsu piedāvāto sietu kvalitāti vairāku gadu garumā ir pārliecinājušies mūsu klienti gan Latvijā, gan Igaunijā, gan Somijā. Sieti tiek ražoti rūpnieciski un kvalitātes ziņā ir līdzvērtīgi oriģinālajiem kombainu sietiem. 

Graudu novākšanas kombainu regulējamo sietu standarta lamellas augstums ir 10mm (CZ1) vai 22mm (CZ2). Lamellas ar 22 milimetru garumu parasti tiek izmantotas graudu kombainu augšējiem sietiem, savukārt lamellas ar 10 milimetru garumu tiek pielietotas apakšējiem sietiem. 

Pēc pasūtījuma spējam piedāvāt arī 

Kombaina regulējamā sieta lamelas

augstas veiktspējas (GRE) sietus, kuri nodrošina augstāku kulšanas efektivitāti, mazākus graudu zudumus, vienlaikus palielinot graudu novākšanas ātrumu, kā arī atrast risinājumu, ja graudu kombainam nepieciešams neregulējams (perforētais) siets.


Ja izmantojot labajā kreisajā malā atrodamo meklētāju, katalogā neatradāt interesējošo kombaina sietu vai arī produkts atzīmēts kā izpārdots, sazinieties ar mums (spiest šeit), lai pārliecinātos par sieta pasūtīšanas iespējām. 
0

 .