Kombainu sietu e-veikals
Uzzini cenu un veic pasūtījumu uzreiz

Kvalitāte

Piedāvātajiem sietiem ir 2 gadu ražotāja garantija. Sietu ražotājam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze metālapstrādē un kombainu sietu ražošanā. 

Piedāvāto sietu apraksts

Pieredze

Komandas pieredze kombainu rezerves daļu, lauksaimniecības tehnikas un aprīkojuma tirdzniecībā pārsniedz 15 gadu slieksni.

Vairāk par kombainusieti.lv pieredzi lasi šeit.

Piedāvājums

Bagātīga sietu noliktava un plašs kombainu sietu klāsts, kas tiek nepārtraukti papildināts, fermas aprīkojums, LED lukturi tehnikai. 

Aplūko mūsu katalogu, lai pārliecinātos par sietu un piedāvātā aprīkojuma klāstu.

Kombainusieti.lv ir SIA AgroK interneta veikals, kas specializējas graudu kombainu regulējamo sietu tirdzniecībā tiešsaistē. Mūsu uzņēmums jau vairākus gadus piedāvā graudu kombainu sietus klientiem Latvijā, Igaunijā un Somijā, tādēļ uzskatām, ka interneta veikala izveide paātrinās kombainu sietu iegādes procesu ne tikai mums, bet arī mūsu klientiem. 2019.gada nogalē klientiem interneta veikalā sākām piedāvāt arī LED lukturus lauksaimniecības tehnikai un citiem transportlīdzekļiem. Pirms 2020.gada sezonas interneta veikala piedāvājums tika paplašināts ar kombaina graudu galdiem, izkaptīm un citām noderīgām precēm graudu kombainu īpašniekiem, kā arī piedāvājuma klāstu nemitīgi pilnveidojam. 

0

 .